Naujiena

Pagelbėjo išvežant po gaisro susidariusias atliekas
2021 m. Birželio 22 d.

Pagelbėjo išvežant po gaisro susidariusias atliekas

Želvos seniūnijos Laumėnų kaimo gyventojos Danutės Anusevičienės artimieji dėkoja Ukmergės rajono savivaldybės vadovybei ir asmeniškai Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjo pavaduotojai Vilijai Grabauskienei už pagalbą išvežant po gaisro susidariusias atliekas.

„Savivaldybės darbuotoja V. Grabauskienė tiesiogiai suprato ir prisilietė prie paprasto rajono gyventojo. Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad Ukmergės rajono savivaldybėje dirba kompetentinga ir nuoširdi specialistė. Dar kartą AČIŪ!“ , - rašoma Ukmergės rajono savivaldybės merui ir administracijos direktoriui adresuotame elektroniniame laiške.

D. Anusevčienės sodyboje esančią lauko virtuvę gaisras nusiaubė pernai gruodį. Panevėžyje gyvenantys moters artimieji šių metų birželį nutarė surengti talką ir sutvarkyti gaisravietę. Žmonės kreipėsi į savivaldybę, klausdami, kur dėti susidariusį nemažą kiekį atliekų – ugnies nuniokotas statybines medžiagas, baldus ir kt.

V. Grabauskienė juos supažindino su esama tvarka – Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriui pristačius iš ugniagesių gautą pažymą apie įvykusį gaisrą, skyriaus darbuotojai kreipiasi į UAB „VSA Vilnius“ su prašymu pažymoje nurodytu adresu pristatyti didelės talpos (iki 10 kub. m.) konteinerį bei gaisravietės atliekomis užpildytą vėliau išgabenti į didelių gabaritų atliekas (DGA) priimantį sąvartyną. Ši paslauga paprastai kainuoja 200-300 Eur, tačiau tarpininkaujant savivaldybei, gaisrą patyrusiam ir atliekų norinčiam atsikratyti žmogui tai nieko nekainuoja.

D. Anusevičienės artimieji pristatė visus reikiamus dokumentus ir birželio 10 dienai užsisakė į Laumėnus konteinerį. Sutartą valandą nesulaukę konteinerio, žmonės paskambino V. Grabauskienei. Ši, susisiekusi su UAB „VSA Vilnius“ atstovais, sužinojo, kad konteinerį turėjusi atgabenti mašina sugedo ir „krovinio“ tą dieną nurodytu adresu nepristatys.

„Puikiai žinau, kas yra talka ir kaip kartais yra sudėtinga į ją susikviesti žmones. Šiuo atveju į Laumėnus tvarkyti gaisravietės buvo atvykęs nemažas būrys ne tik vietinių, bet ir panevėžiečių. Žinojau, kam paskambinti, ko paprašyti, kad konteineris tą dieną talkininkams būtų pristatytas, nors ir kiek pavėluotai. Juk man yra lengviau visa tai suorganizuoti nei tiems žmonėms. Aš tiesiog elgiausi žmoniškai“,- sakė V. Grabauskienė.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad savivaldybės administracijos bei jai pavaldžių įstaigų darbuotojų darbas yra pastebimas ir įvertinamas. Kiekvienas padėkos žodis, žinutė ar laiškas įkvepia ir suteikia daugiau paskatų darbuotis miesto ir rajono labui.

 

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė