Naujiena

Čiuožyklos paruošimo akimirka
2023 m. Gruodžio 6 d.

Pasinerkime į žiemos stebuklą: netrukus bus atidaryta ledo čiuožykla po atviru dangumi

Jau greitai ukmergiškiai ir miesto svečiai ukmergiškiai ir miesto svečiai galės išbandyti Ukmergės Senamiesčio progimnazijos (Sodų g. 7, Ukmergė) futbolo aikštelėje įrengtą ledo čiuožyklą. Nuo vakar pradėti jos liejimo darbai, viso čia bus užpilti trys sluoksniai – 120 kub. m. vandens.

Po dvejų metų pertraukos beveik 1000 kv. m. ploto čiuožykla atsirado ukmergiškių iniciatyva ir bendro darbo dėka. Aikštelę čiuožyklai paruošė UAB „Ukmergės butų ūkis“ kartu su Senamiesčio progimnazijos darbuotojais: traktoriaus pagalba išstumdė ir išvežė sniegą už aikštės ribų, pritvirtino prilaikančius bortus. Be abe­jo, čiuo­žyk­los ne­įreng­si be van­dens. To­kią pa­slau­gą ne­mo­ka­mai su­tei­kė UAB „Uk­mer­gės van­de­nys“. Į le­do aikš­te­lės lie­ji­mo tal­ką su sa­vo specialia įranga vandeniui lieti at­vy­ko Uk­mer­gės prieš­gais­ri­nės gel­bė­ji­mo tar­ny­bos Pabaisko ugniagesių komandos budinčių pamainų darbuotojai. Jiems talkino ir specialiomis priemonėmis čiuožyklą lygino trys Ukmergės „Interact“ klubo nariai – Kamilė, Ferdinandas ir Nojus.

Čiuožykla žiemos pramogų mėgėjai galės naudotis nemokamai ir kasdien – bet kuriuo paros metu iki kol leis oro sąlygos. Darbo dienomis čiuožykla bus prižiūrima progimnazijos darbuotojų, o savaitgaliais, esant poreikiui, tuo turėtų pasirūpinti ukmergiškiai, ateinantys praleisti laiką čiuožykloje.

Trumpiausias kelias patekti į čiuožyklą – nuo Klaipėdos gatvės (priešais 7-uoju numeriu pažymėtą daugiabutį).

Pasak Ukmergės Senamiesčio progimnazijos pavaduotojo Vido Krištaponio, ši čiuožykla liejama jau daugiau nei 10 metų. „Džiugu, kad šiemet oro sąlygos leido įgyvendinti šią tradiciją, nes pastaruosius dvejus metus dėl netinkamų oro sąlygų (per aukštos temperatūros), čiuožyklos lieti negalėjome“, - pasakojo jis.

Ledo čiuožykla po atviru dangumi – tai ne tik čiuožimas. Tai vieta, kur susilieja linksmybės ir nostalgija. Tad ruoškite pačiūžas ir mėgaukitės šaltojo sezono džiaugsmais!

Chrisija Kvietkauskienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Dainiaus Vyto nuotraukos


Galerija