Naujiena

Posėdžiavo Ukmergės rajono savivaldybės taryba
2022 m. Rugpjūčio 25 d.

Posėdžiavo Ukmergės rajono savivaldybės taryba

Šiandien, rugpjūčio 25 dieną, posėdžiavo Ukmergės rajono savivaldybės taryba.

Kaip ir kiekvieną anksčiau įvykusį, taip ir šį, jau 10-ąjį šiais metais Tarybos posėdį, tiesiogiai galėjo stebėti kiekvienas norintis Ukmergės rajono gyventojas.

Iš 25 Tarybos narių posėdyje dalyvavo 21. Dėl pateisinamų priežasčių nebuvo Agnės Balčiūnienės, Vidmanto Krikštaponio, Ramūno Nanartavičiaus ir Kęstučio Zinkevičiaus.

Posėdžio pradžioje tradiciškai buvo pasveikinti neseniai gimtadienius šventę Tarybos nariai: Juozas Galiauskas, Dalius Varnas, Audronė Augustėnienė ir Arūnas Dudėnas bei savivaldybės meras Rolandas Janickas.

Per beveik 1,5 valandos posėdyje apsvarstyta 17 į jo darbotvarkę įtrauktų klausimų, išklausytos papildomos informacijos. Diskusiją iššaukė klausimas dėl Ukmergės rajono savivaldybės 2022 metų biudžeto patikslinimo.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalė Steponavičienė pagarsino Darbo partijos frakcijai parengtus atsakymus į birželio 30 dienos Tarybos posėdyje pateiktą šios frakcijos pareiškimą ir klausimus dėl savivaldybės administracijos įgyvendinamų viešųjų erdvių ir susisiekimo infrastruktūros rekonstrukcijos projektų.

Sekantis Tarybos posėdis vyks rugsėjo 29 dieną.

Kaip ir ankstesni, taip ir šis Tarybos posėdis buvo tiesiogiai transliuojamas oficialiame savivaldybės „YouTube“ kanale. Todėl, kas neturėjo laiko stebėti tiesioginės transliacijos, visuomet gali peržiūrėti posėdžio įrašą ir išklausyti visus posėdžio metu skaitytus pranešimus, paspaudę šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=cdwzyPOwIUI
Daiva Zimblienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja

Galerija