Naujiena

Kavos ir žvejybos reikmenų aparatai šalia autobusų stoties
2023 m. Rugsėjo 13 d.

Prie autobusų stoties įkurdinti žvejybos prekių ir kavos aparatai

Nuo šiol žvejybos entuziastai gali džiaugtis prie Ukmergės autobusų stoties (Vytauto g. 111) įrengtu žvejybos prekių automatu, iš kurio prekes žvejai gali įsigyti visą parą. Taip pat šalia minėto automato įkurdintas ir kavos aparatas.

„Šią idėją subrandinome kartu su ukmergiškiu verslininku Andriumi Astiku. Jis pastatė žvejybos reikmenų aparatą, jį prižiūri, tiekia prekes, o mums tereikėjo pajungti aparatą prie elektros tinklo. Pagalvojau, kad žvejams būtų labai gerai vienoje vietoje ir kavos įsigyti. Juk jų žvejyba dažniausiai prasideda dar esant sutemoms, o atsigerti karšto, tonizuojančio gėrimo dažnas neatsisako“, - apie idėją pasakojo UAB „Autobusų parkas“ direktorius Rimvydas Olšauskas.

Susisiekus su UAB „Sanitex“ atstovais buvo išspręstas ir kavos aparato klausimas. Prireikė instaliuoti atskirą elektros kabelį, o visą kitą darbą atliko minėtos įmonės specialistai.

„Džiaugiuosi bendradarbiavimu su verslininkais, nes šiais aparatais naudojasi ne tik žvejai, bet ir keleiviai, besinaudojantys viešuoju transportu, kiti praeiviai“, - pasakojo R. Olšauskas.

Pasak jo, vietos dar yra, todėl čia gali atsirasti ir kitų aparatų, kurie galės patenkinti UAB „Autobusų parkas“ klientų bei ukmergiškių poreikius.

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus informacija
Chrisijos Kvietkauskienės nuotraukos