Naujiena

Pristatė Ukmergės rajoną kaip galimybių kraštą potencialiems investuotojams
2020 m. spalio 27 d.

Pristatė Ukmergės rajoną kaip galimybių kraštą potencialiems investuotojams

Praėjusią savaitę Ukmergės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė būriui Lietuvoje reziduojančių užsienio šalių diplomatų, Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovui Arnoldui Pranckevičiui ir kitiems įtakingiems svečiams pristatė Ukmergės rajoną kaip galimybių kraštą potencialiems investuotojams.

Susitikimas vyko Radiškio kaime įsikūrusiame šiuolaikiškame ūkyje “Farmers Circle”. Jo metu pristatyta daugiašakė šio ūkio veikla, aptarta tolimesnė tokio verslo koncepcija, diskutuota apie žiedinę ekonomiką ir kt.

„Farmers Circle“ ekologinis ūkis dirba 600 ha žemės plotą, laiko 230 angusų veislės galvijų, taip pat 15 ha plote augina įvairias daržoves, o neseniai pradėjo auginti ir vištas dedekles bei broilerius. Pagrindinės ūkio kryptys – ūkininkavimas, maitinimas ir mažmeninė prekyba.

Į „Farmers Circle“ ūkį jau investuota 18 mln. eurų. Jo valdytojas, Danijos įmonių grupės „Asgaard A/S“ savininkas Niels Peter Pretzmann pabrėžė, kad verslo koncepcija – sukurti uždarą grandinę nuo lauko iki stalo, gaminti aukščiausios kokybės produktus ir užtikrinti nenutrūkstamą jų tiekimą galutiniam vartotojui. Savo asortimente „Farmers Circle“ jau turi 200 unikalių produktų.

Daiva Zimblienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė
Nuotrauka iš Niels Peter Pretzmann Facebook paskyros