Naujiena

spiecius
2021 m. Kovo 8 d.

Rezervuokite nemokamą darbo vietą Ukmergės „Spiečiuje“

Bendradarbystės centras „Spiečius” jau greitai savo duris atvers Ukmergės verslininkams, adresu Kęstučio a. 2-2 / Vienuolyno g. 14-2.

„Spiečius“ – tai VšĮ „Versli Lietuva“ sukurta netradicinio tipo verslo vystymosi erdvė, pritaikyta smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, vykdantiems veiklą ne ilgiau kaip 5 metus, bendradarbiauti tarpusavyje ir plėstis.

„Spiečiuose“ verslininkams suteikiamos nemokamos kompiuterizuotos darbo vietos su įranga, teikiamos verslo konsultacijos, verslo mentorių pagalba, vyksta verslo įgūdžių ugdymo programos, bendruomenės susitikimai.

„Spiečiaus“ teikiamos naudos:

  • Bendruomenė: darbas verslių ir iniciatyvių skirtingų sričių profesionalų apsuptyje skatina ne tik naujų idėjų įgyvendinimą, bet ir tarpusavio bendradarbiavimą.
  • Įkvėpimo šaltinis: prasmingi ir verslui aktualūs mokymai, mentorystė, informaciniai renginiai, motyvuojantys pokalbiai su lokalios verslo ir kūrybinės bendruomenės nariais.
  • Aplinka: patogi, moderni ir šiuolaikiška aplinka, mažinanti verslininkų išlaidas, nes dalijamasi ne tik erdve, susitikimų ar posėdžių kambariu, bet ir organizacine įranga.

Jau dabar Ukmergės smulkiojo ir vidutinio verslo atstovai gali rezervuoti nemokamą darbo vietą: http://bit.ly/rezervuokvieta

Šiuo metu Lietuvoje veikia 7 „Spiečiai“: Šiauliuose, Kėdainiuose, Panevėžyje, Tauragėje, Klaipėdoje, Alytuje ir Marijampolėje. Artimiausiu metu atsidarys 6 nauji „Spiečiai“: Rokiškyje, Utenoje, Ukmergėje, Visagine, Plungėje ir Birštone.

Daugiau apie „Spiečius”: http://bit.ly/spiecius