Naujiena

Posėdyje dalyvavo ne visi Tarybos nariai
2021 m. Rugpjūčio 26 d.

Rugpjūčio 26 dieną įvyko eilinis Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdis

Rugpjūčio 26 dieną į eilinį, jau 9-ąjį šiais metais, posėdį rinkosi Ukmergės rajono savivaldybės taryba. Posėdyje dalyvavo ne visi Tarybos nariai, nes kai kurie atostogauja ir yra išvykę, arba dėl kitų svarbių priežasčių neturėjo galimybės prisijungti prie posėdžiaujančiųjų. Tačiau nuotoliniame susitikime dalyvių netrūko. Prie Tarybos narių prisijungė  Vyriausybės atstovo Vilniaus ir Alytaus apskrityse vyriausioji patarėja Gabrielė Brazauskienė, Rimas Arlinskas, UAB „Ukmergės vandenys“ direktorius, Kristina Karpovienė, Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro direktorė, žiniasklaidos atstovai, savivaldybės administracijos vadovai, skyrių vedėjai ir specialistai.

Posėdžio pradžioje meras nuoširdžiai pasveikino Tarybos narius: Dalių Varną, Audronę Augustinienę ir Arūną Dudėną, kurie rugpjūčio mėnesį  šventė savo gimtadienius. Šį mėnesį savo gimtadienį šventė ir pats meras Rolandas Janickas.

Posėdžio metu buvo patvirtinti beveik 30 sprendimų, kurie palietė tikslinių pašalpų skyrimo temą, Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro  veiklos įkainius bei pareigybių skaičių centre, atliekų tvarkymo taisykles, vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano patvirtinimo klausimą. Buvo pritarta sprendimų projektams dėl Ukmergės rajono savivaldybės 2021 metų biudžeto patikslinimo, dėl fiksuotų pajamų mokesčio dydžių ir lengvatų, taikomų įsigyjant verslo liudijimus, nustatymo, Ukmergės švietimo įstaigų nuostatų patvirtinimo. Posėdžio dalyviai be diskusijų patvirtino nekilnojamojo, ilgalaikio ir trumpalaikio turto įsigijimo, perėmimo sprendimus, pritarė bendradarbiavimo sutarčiai tarp Ukmergės rajono savivaldybės ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Ukmergės rajono gyventojo, buvusio Rajono savivaldybės mero Algirdo Kopūsto kandidatūrai į  apdovanojimą „Auksinės krivūlės riteris“ ženklu.
Didesnio Tarybos narių dėmesio sulaukė klausimas „Dėl lėšų skyrimo Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešajai bibliotekai generatoriaus įsigijimui“. Po diskusijų buvo nuspręsta, projektui pritarti. Galingas elektros generatorius bus naudojamas ne tik viešosios bibliotekos veikloje, bet daug plačiau: įvairioms edukacinėms veikloms, stovyklose ir pan.

Prieš prasidedant balsavimui „Dėl Ukmergės rajono savivaldybės kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų savivaldybių valdomiems vietinės reikšmės keliams paskirstymo 2021 metais sąrašo patvirtinimo“, administracijos direktorius Darius Varnas patikino, kad  gyventojai prisidės prie projekto įgyvendinimo savo lėšomis, už kurias bus sutvarkyti vandentvarkos vamzdynai. D. Varnas trumpai supažindino su gatvių tvarkymo projektais, jų eiliškumu.

Aptarus visus klausimus pagal darbotvarkę, meras pakvietė Tarybos narius aktyviai dalyvauti rugsėjo 1-osios šventėje, taip pat priminė, kad rytoj, rugpjūčio 26 d.,  vyks išvykstamasis Tarybos posėdis, kurio metu bus aptariami senamiesčio vystymo ir kiti su senamiesčiu susiję klausimai.

Kaip visada, Tarybos posėdį tiesiogiai galėjo stebėti visi Ukmergės rajono gyventojai. Nespėjusius pamatyti tiesioginės Tarybos posėdžio transliacijos, kviečiame įrašą žiūrėti  https://www.youtube.com/watch?v=zAPnNLOtyf8

Su išsamia Tarybos posėdžio darbotvarke galima susipažinti https://old.ukmerge.lt/go.php/lit/2021-08-26-100000/8/1

Posėdžio protokolą greitu metu rasite https://www.ukmerge.lt/2021-m-protokolai/


Galerija