Naujiena

Savivaldybės ir Nacionalinio kraujo centro organizuotoje akcijoje paskiepyti 405 asmenys
2021 m. birželio 11 d.

Savivaldybės ir Nacionalinio kraujo centro organizuotoje akcijoje paskiepyti 405 asmenys

Ukmergės rajono savivaldybės ir Nacionalinio kraujo centro kvietimu be išankstinės registracijos pasiskiepyti „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina šiandien pasinaudojo 405 asmenys. Skiepijantis šia vakcina užtenka vienos dozės.

Nors buvo skelbiama, kad Nacionalinio kraujo centro darbuotojų komanda Klaipėdos gatvės skvere prie Ukmergės turgaus pastatytoje palapinėje skiepijimą pradės nuo 9 val., pirmieji skiepo norintys žmonės čia ėmė būriuotis jau 7.30 val.

Vilniečiai į Ukmergę atsivežė 800 vakcinos dozių. Per 5 valandas pasiskiepyti atvyko 405 žmonės - 18 metų ir vyresni asmenys. Su savimi reikėjo turėti tik asmens dokumentą.

„Toks ukmergiškių aktyvumas, noras pasiskiepyti labai nudžiugino. Savivaldybės administracija labai palaiko tokią Nacionalinio kraujo centro iniciatyvą. Mes parinkome vakcinavimui vietą, pasirūpinome elektros tiekimu, kėdėmis, geriamu vandeniu ir kitomis reikmėmis, pagalbai atsiuntėme savanorių, padėjome užtikrinti viešąją tvarką ir srautų reguliavimą.
Matydami, kad gyventojams labiau yra priimtina skiepą gauti be išankstinės registracijos, laukiant gyvoje eilėje, visą kitą savaitę tokią galimybę jiems pasiūlysime ir Vakcinavimo centre Ukmergėje. Tam bus skirta viena centro kabina, atvykę pasiskiepyti galės pasirinkti ir pageidaujamą vakciną - „Pfizer-BioNTech“ arba „Vaxzevria“, – aiškino D. Varnas.

Pasak akcijos organizatorių, skiepijimo procesas Ukmergėje praėjo sklandžiai ir gerai.

Daiva Zimblienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė
Dainiaus Vyto nuotraukos