Naujiena

Šiandien darbą pradėjo naujasis vakcinavimo centras
2021 m. kovo 12 d.

Šiandien darbą pradėjo naujasis vakcinavimo centras

Šiandien Ukmergės miesto stadiono (Gruodžio 17-osios g. 52) salėje įkurtame vakcinavimo centre pradėti vakcina nuo COVID-19 skiepyti prioritetinei - vyresnio amžiaus - grupei priklausantys ukmergiškiai. Nuo 9 val. ryto prie centro durų būriavosi iš anksto skiepui užsiregistravę garbaus amžiaus miestelėnai.

„Galėsiu dabar į gyvenimą žvelgti šviesiomis akimis. Artėja pavasaris, norėsis pakeliauti. Jeigu bus šalutinis poveikis, tai bus, ką padarysi. Aš to tikrai nebijau. Manau, kad jau geriau 1-2 dienas pakentėti ir sulaukti arba ne to galimo šalutinio poveikio, negu visą likusį gyvenimą gyventi su baime susirgti COVID-19 liga.

Nesu jau toks „nukvaišėjęs“, kad nuvertinčiau, nepasitikėčiau šiuolaikinės medicinos pasiekimais. Visada skiepijausi nuo gripo, tad net nekilo jokių abejonių skiepytis ar ne nuo COVID-19. Mano nuomone, vakcinavimas nuo šio viruso galėtų būti vykdomas ir visose vaistinėse. Taip visi gyventojai greičiau būtų paskiepyti“, - kalbėjo vakcinavimo centre šįryt pirmasis paskiepytas ukmergiškis 70-metis Alvydas Gratkauskas.

Ukmergės vakcinavimo centre šiandien tikimasi paskiepyti apie 200 garbaus amžiaus ukmergiškių.

Daiva Zimblienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė
Dainiaus Vyto nuotraukos