Naujiena

2023 m. Vasario 23 d.

Šilumos kaina Ukmergėje toliau ženkliai mažėja

UAB „Ukmergės šiluma“ informuoja, kad artėjančiam kovo mėnesiui jau nustatyta tiekiamos šilumos kaina – 9,08 ct/kWh (be PVM), kuri yra mažiausia nuo 2021 m. gruodžio mėnesio. Lyginant su vasario mėnesiu, kainos mažėjimas sudaro 12 procentų.

Šio šildymo sezono pusiaukelėje nukritus bei nusistovėjus kuro (gamtinių dujų ir biokuro) kainoms, įmonės taikoma šilumos kaina mažėja jau ne pirmą mėnesį. Palyginus šių metų pirmuosius tris ir praeitų metų tris paskutiniuosius mėnesius, šilumos kaina Ukmergėje sumažėjo  37 proc., o lyginant kovo mėnesiui nustatytą kainą (9,08 ct/kWh (be PVM)) su praeitų metų spalio mėnesio kaina (19,79 ct/kWh (be PVM)), ji sumažėjo net 2,2 karto.

Jeigu kuro bei elektros kainos nedidės ir išliks stabilios, tikimasi tolesnio UAB „Ukmergės šiluma“ tiekiamos šilumos kainos mažėjimo. Įmonė deda visas pastangas, kad vartotojams šilumos energija būtų tiekiama patikimai bei mažiausiomis sąnaudomis.

Svarbu žinoti, kad Lietuvos Respublikos Seimo 2022 m. rugsėjo 22 d. sprendimu Nr. XIV-1427 šį 2022-2023 m. šildymo sezoną visiems centralizuotai besišildantiems gyventojams taikomas nulinis pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifas šilumos energijai ir karštam vandeniui.

UAB „Ukmergės šiluma“ administracija