Naujiena

Įmonių socialinės atsakomybės logotipas
2021 m. lapkričio 03 d.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo 2021 metų konkursą

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija skelbia Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (toliau – NAVA) 2021 metų konkursą, kurio metu nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos įmonės, 2021 m. labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų taikymo savo veikloje ir / ar už jos ribų.

Skelbiamo NAVA 2021 metų konkurso nominacijos:

  • „Metų darbovietė“,
  • „Metų bendruomeniškiausia įmonė“,
  • „Aplinkai draugiškiausia įmonė“,
  • „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“,
  • „Šeimai palankiausia darbovietė“.

Kiekviena iš šių NAVA nominacijų skirstoma į 3 kategorijas, atskirai apdovanojant: labai mažas ir mažas įmones; vidutines įmones; dideles įmones.

Labiausiai pasižymėjusi įmonė pagerbiama pagrindiniu apdovanojimu – „Metų socialiai atsakinga įmonė“.

NAVA pretendentais gali būti Lietuvos Respublikoje įregistruotos įmonės. Pretendentai gali kandidatuoti į vieną, kelias ar visas nominacijas. Dėl kiekvienos nominacijos pildoma atskira paraiška (pridedama). Jei nominacijai (‑oms) pretendentą teikia ne jis pats, o kitas asmuo, toks siūlymas turi būti su juo iš anksto suderintas, prie paraiškos pridedant tai patvirtinantį (-čius) dokumentą (-us). Nominacijai „Metų socialiai atsakinga įmonė“ atskira paraiška nerengiama, o apdovanojimas skiriamas, atsižvelgiant į įmonių kitose jų teikiamose paraiškose pateiktą informaciją.

Įmonių paraiškas prašome pateikti DOC ir PDF formatais elektroniniu paštu adresu inga.prackaile@ukmerge.lt iki 2021 m. lapkričio 14 d. ir mums bus malonu pateikti jūsų įmonės kandidatūras, arba paraiškas galite siųsti tiesiogiai post@socmin.lt iki 2021 m. lapkričio 15 d. imtinai, tačiau būtume dėkingi už mūsų informavimą (el.p. inga.prackaile@ukmerge.lt) apie pateiktas paraiškas.

Detalesnę informaciją, paraiškų formas ir ankstesnių metų nugalėtojus taip pat galite rasti adresu https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybe-isa/nacionalinio-atsakingo-verslo-apdovanojimas.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Socialinio dialogo skyrių (patarėją Liudviką Gražulienę, tel. +370 687 29 395, el. paštas liudvika.grazuliene@socmin.lt).

PRIDEDAMA.

1. Paraiškos forma(.docx) „Metų darbovietė“, 6 lapai;

2. Paraiškos forma(.docx) „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, 4 lapai;

3. Paraiškos forma(.docx) „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, 4 lapai;

4. Paraiškos forma(.docx) „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“, 6 lapai;

5. Paraiškos forma(.docx) „Šeimai palankiausia darbovietė“, 4 lapai.