Naujiena

Su Kėdainių rajono meru aptartas kuriamo parko projektas
2021 m. birželio 09 d.

Su Kėdainių rajono meru aptartas kuriamo parko projektas

Buvusio Ukmergės karinio miestelio teritorijoje kuriamo unikalaus „Mini Lietuvos“ miniatiūrų parko projektas sulaukė didelio kitų šalies savivaldybių atstovų susidomėjimo. Birželio 8 dienos popietę Ukmergėje lankėsi Kėdainių rajono meras Valentinas Tamulis.

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas kartu su Strateginio planavimo, investicijų ir verslo plėtros skyriaus vedėja Inga Pračkaile ir jos pavaduotoja Rima Boškevičiene svečią detaliau supažindino su minėtu projektu, aptarė galimybes, kaip į jo įgyvendinimą įtraukti kuo daugiau savivaldybių, kad parko įkūrimas, svarbiausių ir žymiausių kiekvienos šalies savivaldybės statinių - sumažintų jų kopijų įrengimas jame bei tolesnis parko vystymas taptų regioninės svarbos objektu.

Kėdainių rajono savivaldybę naujajame „Mini Lietuvos“ miniatiūrų parke reprezentuos Kėdainių evangelikų reformatų bažnyčios pastatas.

„Susivienijus savivaldybėms, galėtume ieškoti šio regioninio projekto finansavimo šaltinių, pretenduoti į tam tikrų fondų paramą ir kt.“, - sakė R. Janickas.

Susitikime diskutuota ir kitais aktualiais savivaldybių veiklos klausimais. V.Tamulis pakvietė ukmergiškius atvykti į Kėdainius, kur būtų apsvarstytos tolimesnės abiejų savivaldybių bendradarbiavimo bei dalinimosi gerąja patirtimi galimybės.

R. Janickas Kėdainių rajono savivaldybės merui aprodė Ukmergės miesto centro erdves, abu merai trumpam užsuko ir į Ukmergės kraštotyros muziejų.

 

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 


Galerija