Naujiena

Sugrįžtančių mokinių laukia atnaujinta sporto salė ir rūbinė
2021 m. vasario 22 d.

Sugrįžtančių mokinių laukia atnaujinta sporto salė ir rūbinė

Ukmergėje įgyvendintas dar vienas gražus projektas - atlikti  Dukstynos pagrindinės mokyklos sporto salės ir rūbinės patalpų  atnaujinimo darbai.

UAB „Dangų centras“ paprastojo remonto metu sutvarkė mokyklos sporto salę, persirengimo kambarius, dušo ir higienos patalpas, išėjimo iš salės laiptinę ir lauko laiptus. Sporto bloke taip pat įrengtos naujos apšvietimo, ventiliacijos ir vandentiekio sistemos, renovuota dalis šildymo sistemos, pakeisti langai, šviestuvai, radiatoriai, paklota nauja kokybiška grindų danga, įrengti krepšinio ir tinklinio stovai. Papildomai nupirkta ir nauja švieslentė bei sporto inventoriaus. Rangovas taip pat suremontavo pagrindinę rūbinę, o mokyklos darbuotojai sutvarkė visas pradinukų rūbines.  

Projektinė visų šių darbų vertė  - 279 tūkst. eurų.

„Poreikis atnaujinti seną sporto salės erdvę buvo labai svarbus mokyklai ir joje besimokantiems vaikams, siekiant užtikrinti saugų, komfortišką fizinį vaikų pasirengimą Džiaugiamės, kad po karantino grįšiančių į mokyklą moksleivių lauks daug gerų pasikeitimų: puiki atnaujinta sporto salė, naujos rūbinės, kuriose kiekvienas turės po asmeninę drabužių spintelę, saugūs pagrindinio įėjimo į mokyklos pastatą laiptai“, - sakė Dukstynos pagrindinės mokyklos direktorė Daiva Liumparienė.

Ši mokymo įstaiga įkurta 1977 metų rugsėjį, šiuo metu joje mokosi 650 moksleivių.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Dainiaus Vyto nuotr.