Naujiena

Svarbi informacija dėl vakcinavimo
2021 m. gegužės 11 d.

Svarbi informacija dėl vakcinavimo

Informuojame, kad šią savaitę Ukmergėje 55+ amžiaus grupei priklausantys  gyventojai pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos gali tik „Johnson & Johnson“ vakcina. Norintys užsiregistruoti skiepui turėtų skambinti tel. 8 694 46116 iki gegužės 13 d. (ketvirtadienio).

Šiai savaitei iš Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikos – skirstančios vakcinas Vilniaus regiono savivaldybėms – esame gavę ir „Pfizer-BioNTech“ vakcinos,  tačiau jos kiekio pakaks tik paskiepyti asmenis antrąja vakcinos doze bei nedidelį skaičių 65+ amžiaus grupei priklausančių ir lėtinėmis ligomis sergančių asmenų.

Pranešame, kad nuo š. m. gegužės 17 d. visoje šalyje startuos vieninga registracija vakcinacijai:

Ukmergė jau pasijungusi prie šios sistemos, šiuo metu kaip tik vyksta jos testavimas, sprendžiamos įvairios techninės problemos.

Šiuo pereinamuoju laikotarpiu, kol sistema dar neveikia, skiepui galima registruotis ir bet kurioje kitoje šalies savivaldybėje.  Jų kontaktus galite rasti čia: https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina/vakcinacijos-tvarka

Iškilus klausimams dėl registracijos, susidūrus su nesklandumais ar neturint galimybės prisiregistruoti internetu, gyventojai kviečiami skambinti į Ukmergės Vakcinavimo centrą telefonu 8 665 45132 (tik darbo dienomis nuo 9 iki 16 val.)

 

Ukmergės rajono savivaldybės administracija