Naujiena

Tarybos posėdžio dalyviai
2022 m. Birželio 30 d.

Taryba rinkosi į 9-ąjį posėdį

Birželio 30 dieną Ukmergės rajono savivaldybės Tarybos nariai rinkosi į 9-ąjį šiais metais posėdį. Iš 25 Tarybos narių posėdžiavo 20. Dėl pateisinamų priežasčių posėdyje nedalyvavo Juozas Galiauskas, Janina Galiauskienė, Vidmantas Krikštaponis, Dalius Varnas ir Kęstutis Zinkevičius.

Posėdis tradiciškai prasidėjo nuo sveikinimų. Savivaldybės meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas ir jo pavaduotoja Dalė Steponavičienė pasveikino birželio mėnesio sukaktuvininką Ramūną Nanartavičių, o posėdyje nedalyvavusio Juozo Galiausko 70-ojo jubiliejaus proga salėje nuaidėjo plojimai.

Apie pusantros valandos trukusiame posėdyje apsvarstytas 31 į jo darbotvarkę įtrauktas klausimas, išklausyta papildoma informacija.

Meras visiems padėkojo už nuoširdų darbą ir pastangas ukmergiškių labui, kad sprendimai yra savalaikiai, linkėjo geros vasaros. Taip pat visus ragino kartu sugiedoti Lietuvos valstybės himną liepos 6 dieną, 21 valandą piliakalnio papėdėje.

Sekantis Tarybos posėdis bus šaukiamas rugpjūčio 25 dieną.

Tarybos posėdis buvo tiesiogiai transliuojamas oficialiame savivaldybės „YouTube“ kanale. Posėdžio įrašą galite peržiūrėti paspaudę šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=5RG4-kO-qVw

Daugiau nuotraukų rasite Ukmergės rajono savivaldybės Facebook tinklalapyje.

Chrisija Kvietkauskienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė