Naujiena

2022 m. Rugpjūčio 31 d.

Ukmergė kviečia naujus gyventojus

Daugiau nei 34 tūkstančiai. Su tokiu rajono gyventojų skaičiumi pradėjome šiuos metus. Ir su didžiule ambicija – per penkerius ateinančius metus (2022-2027) šį skaičių gerokai padidinti arba bent jau išlaikyti nemažėjantį. Tikime, kad laikai, kuomet viskas pas mus mažėjo, bus jau praeityje.

Pernai spalį rajono Tarybos posėdyje buvo patvirtinta Ukmergės rajono gyventojų skaičiaus stabilizavimo ir augimo programa.  

Šios programos tikslas – stabdyti gyventojų skaičiaus mažėjimą ir skatinti jo augimą, kas įtakotų ekonominį, socialinį ir kultūrinį vystymąsi.

Labai tikimės sulaukti naujų Ukmergės gyventojų! Nes… visi keliai veda į Ukmergę, nes Ukmergėje – visada gerai! Čia gyventi atvykstantiems siūlome daug lengvatų – galimybę iki 50 proc. susigrąžinti Gyventojų pajamų mokestį (GPM), finansinę paramą jaunoms šeimoms, įsigyjančioms pirmąjį būstą Ukmergėje. Ukmergėje garantuotos vietos vaikams lopšeliuose darželiuose, dirbančiųjų laukia naujos ir gerai apmokamos darbo vietos, čia puikiai išvystyta infrastruktūra.

Tokią žinią nuo šių metų birželio skleidžiame Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Raseinių ir Jonavos viešajame transporte įrengtuose LCD ekranuose. Viso 730 monitorių per savaitę mūsų Ukmergę reklamuoja beveik 334 tūkstančius kartų ir ją pamato daugybė žmonių.  15-30 sekundžių trukmės reklaminis klipas savaitę buvo rodomas birželį, tiek pat – rugpjūtį ir dar po savaitę jis matomas rugsėjį ir spalį.

Ukmergė auga ir augs įvairiose gyvenimo srityse. Jau dabar pamažu didėja gyventojų skaičius, daugėja grįžtančių iš užsienio ir net naujagimių gimsta daugiau.

Auginkime Ukmergę visi kartu!