Naujiena

Ukmergėje baigiama įrengti didžiausia mieste sportui skirta erdvė
2021 m. rugpjūčio 09 d.

Ukmergėje baigiama įrengti didžiausia mieste sportui skirta erdvė

Džiaugiamės, jog jau į pabaigą eina daugelį metų atrodžiusios apleistos ir gerokai nunykusios buvusio Ukmergės karinio miestelio teritorijos atgaivinimo bei prikėlimo naujam gyvavimui darbai.

Per vienerius metus UAB „Doresta“ čia jau atliko apie 70 proc. visų rangos sutartyje numatytų darbų. Jau baigiamos tiesti naujutėlaitės gatvės, šaligatviai, pėsčiųjų ir dviračių takai, įrenginėjami sporto aikštynai, tvarkomas visos teritorijos gerbūvis.

Ukmergės rajono savivaldybė, skatindama sveiką gyvenseną bei sporto kultūrą, siekia sudaryti palankias sąlygas fizinio aktyvumo ir įvairių sporto veiklų plėtojimui. Tad ukmergiškių ir miesto svečių šioje vietoje lauks šiuolaikiškos krepšinio, teniso, mini futbolo, tinklinio, vaikų žaidimo, lauko treniruoklių, riedučių arba kitaip vadinama „Skate parko“, petankės aikštelės.

„Tikimės, kad šioje didžiausioje mūsų mieste sportui skirtoje erdvėje veiklos ras ir dideli, ir maži rajono gyventojai. Sporto aikštynai bus pagal poreikį aptverti tvoromis, o kad įranga kuo ilgiau išliktų nauja, bus įrengtos ir vaizdo stebėjimo kameros“, - sakė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas.

Daiva Zimblienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė
Ovidijaus Vaišvilos nuotraukos