Naujiena

Ukmergėje įvyko vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis „GARSADIENIS“
2021 m. Liepos 12 d.

Ukmergėje įvyko vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis „GARSADIENIS“

Ukmergiškių vaikų laisvalaikio ir užimtumo centras „Vaivilda“ š.m. liepos 9 d. įgyvendino projektą „I-asis vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis „GARSADIENIS“. 

Projekto tikslas –  kūrybinis muzikinių tradicijų tęstinumas, siekiant kokybiško muzikos kūrinių atlikimo, tenkinant jaunų žmonių saviraiškos poreikį ir ugdant kultūrinę savimonę. Daugelį metų ukmergiškių vaikų pop grupė „Garsiukai“ vysto muzikinę veiklą, kūrybiškai bendradarbiauja su kitais respublikos vaikų muzikos kolektyvais. Jau 20 metų „Garsiukai“ papildo savo istoriją dalyvaudami konkursuose ir festivaliuose svetur. Tačiau šio projekto veiklomis buvo siekiama populiarinti pop muziką Ukmergėje, organizuojant respublikinį vaikų ir jaunimo muzikos festivalį. Karštą vidurvasario popietę Ukmergėje, kartu su ukmergiškiais šurmuliavo vaikai iš Kėdainių, Vilniaus, Marijampolės. Skambėjo dainos, liejosi draugystė, švytėjo šypsenos. Organizatorių dėka, įspūdinga šventė užbūrė dalyvius ir svečius, suteikė malonumą pažinti save ir išgražėjusį miestą.

Projektas įgyvendintas Ukmergės rajono savivaldybės administracijos NVO veiklos skatinimo konkurso lėšomis pagal veiklos prioritetą – tradicinių renginių, reikšmingų Ukmergės krašto žmonėms, organizavimas arba Ukmergės rajono atstovavimas, dalyvaujant tradiciniuose respublikiniuose bei tarptautiniuose renginiuose.

Projekto finansavimo šaltinis – Ukmergės rajono savivaldybė.


Galerija