Naujiena

Ukmergėje jau paskiepyti 1168 asmenys
2021 m. vasario 10 d.

Ukmergėje jau paskiepyti 1168 asmenys

Ukmergės rajono savivaldybė šiai dienai yra 14-toje vietoje pagal 14-kos dienų sergamumą 100 000 gyventojų – 346,5/100 000 gyv. Lietuvos vidurkis – 313,5/100 000 gyventojų.

Nuo praėjusių metų gruodžio 30-osios iki vasario 10 dienos dviejų farmacijos kompanijų „BioNTech“ ir „Pfizer“ bendrai sukurta vakcina Ukmergėje paskiepyti 1168 asmenys, iš jų 669 pirma vakcinos doze ir 499 – antra vakcinos doze.

Tai mobilaus patikros punkto, Ukmergės ligoninės ir Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotojai, Ukmergės ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientai ir darbuotojai, Jasiuliškių socialinės globos namų darbuotojai ir gyventojai, Deltuvos senelių globos namų gyventojai ir darbuotojai, Želvos senelių namų, Ukmergės globos centro, Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro, UAB „Nefrologų pagalba“ (dializės darbuotojai), UAB „Teragyda“, UAB „Vilkmergės klinika“, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Ukmergės skyriaus, Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungos, Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijos, Vilniaus apskrities teisių apsaugos skyriaus Ukmergės rajone bei vaiko dienos centrų darbuotojai, seniūnijų socialiniai darbuotojai „Socialinio taksi“ vairuotojas, budintys globotojai, odontologijos kabinetų, vaistinių, darbuotojai.

Šią savaitę dar gauta 150 dozių „BioNTech“ ir „Pfizer“ bei 100 dozių „AstraZeneca“ vakcinos siunta. Jomis bus skiepijami nauji Ukmergės ligoninės palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientai, socialinių įstaigų ir vaistinių darbuotojai, odontologai bei pradedami skiepyti švietimo įstaigų darbuotojai, turintys tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su mokiniais, ugdomais pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programas, dirbantys specialiosiose mokyklose, dirbantys profesinio mokymo įstaigose ir turintys tiesioginį (nuolatinį ar laikiną) kontaktą su ugdomais pagal specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniams skirtas profesinio mokymo ir socialinių įgūdžių programas ir kt.

Pažymėtina, kad savo laiku nepasiskiepiję aukštesniam prioritetui priklausantys asmenys, bet kada gali išreikšti pageidavimą skiepytis ir jie bus paskiepyti pirmumo tvarka.


Daiva Zimblienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė
Dainiaus Vyto nuotraukos

Galerija