Naujiena

2021 m. liepos 27 d.

Ukmergėje – pirmoji vaikų vasaros čempionų stovykla

Liepos 19-24 d. Ukmergėje, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto bazėje, buvo surengta vaikų vasaros čempionų stovykla. Stovykloje dalyvavo vaikai ne tik iš Ukmergės, bet ir iš kitų Lietuvos miestų – Vilniaus, Molėtų, Klaipėdos. O keli stovyklos dalyviai, norėdami praleisti laiką kartu su lietuvaičiais, nepamiršti gimtosios kalbos ir tobulinti fizinius įgūdžius, buvo atvykę ir iš Didžiosios Britanijos. 

Ukmergėje stovyklautojai tobulino krepšinio įgūdžius, dalyvavo įvairiuose konkursuose, viktorinose, maudėsi Šventosios upėje. Su vaikais dirbo profesionalūs krepšinio treneriai Gitautas Kievinas bei Laurynas Dulinskas bei stovyklos vadovės:  ilgametė Lietuvos moterų krepšinio lygos direktorė Audra Ginelevičienė ir Ukmergės moterų krepšinio klubo prezidentė Rima Boškevičienė.

Sporto aukštumų pasiekti pavyksta tik vienetams. Tad stovyklautojams išsiaiškinti tą sėkmės formulę padėjo juos aplankę tikrieji olimpiniai, pasaulio, Europos bei Lietuvos čempionai: krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai, Virgilijus Alekna, Jordanas Poškaitis. 

Stovykloje dalyvavusiems ukmergiškiams vaikams stovyklos programa buvo dalinai finansuota Ukmergės rajono savivaldybės vaikų užimtumo atostogų metu programos rėmimo lėšomis.