Naujiena

Ukmergėje po kelių mėnesių pertraukos savo veiklą vėl pradeda mobilus patikros dėl koronaviruso punktas
2020 m. spalio 30 d.

Ukmergėje po kelių mėnesių pertraukos savo veiklą vėl pradeda mobilus patikros dėl koronaviruso punktas

Šiandien šalia miesto stadiono (Gruodžio 17-osios g. 52, Ukmergė) pastatyta 42 kv. m. ploto universali, modulinė palapinė. Nuo antradienio, lapkričio 3 dienos, čia įsikurs medikai, kurie tirs gyventojus – ims iš jų ėminius - dėl COVID-19 infekcijos.
„Ukmergės rajono savivaldybė mobiliam patikros punktui įrengti įsigijo karišką - plačiai įvairių šalių kariuomenių naudojamą palapinę, tad nuo šiol čia besidarbuosiantiems medikams bus kur kas patogiau ir šilčiau.

Pirmasis Ukmergėje veikęs toks punktas buvo įrengtas autobuse. UAB „Ukmergės autobusų parkas“ vadovybė pritaikė tam vieną savo turimą autobusą, už ką esame labai dėkingi“, - sakė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas.

Nuo kovo 30-osios iki birželio 30 dienos Ukmergėje veikęs mobilus patikros dėl koronaviruso punktas buvo uždarytas nuo liepos 1 dienos dėl ženkliai sumažėjusių tyrimų apimčių. Jame iš viso buvo ištirtas 2941 asmuo.
Naująjį mobilų patikros punktą ir aplink esančią teritoriją stebės vaizdo kameros, o saugumą užtikrins saugos tarnyba UAB „AASE“.

Ukmergės mobilaus patikros punkto darbo laikas – nuo 9 iki 13 val.

Primename, kad pasireiškus koronavirusui būdingiems simptomams pacientas pirmiausia turi skambinti karštosios linijos trumpuoju telefonu 1808.

Pacientai, kurie atvyks į mobilųjį punktą ir nebus kreipęsi į karštąją liniją, nebus priimami.

Daivos Zimblienės informacija ir nuotraukos

Galerija