Naujiena

Ukmergėje vykdoma paviršinių nuotekų tinklų statyba
2020 m. lapkričio 16 d.

Ukmergėje vykdoma paviršinių nuotekų tinklų statyba

UAB „Ukmergės vandenys“ kartu su partneriu - Ukmergės rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Paviršinių nuotekų tinklų statyba ir rekonstravimas Ukmergės mieste“. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir savivaldybės lėšomis. 

Darbų atlikimui su UAB “Geovizija” 2019 m pabaigoje buvo pasirašytos dvi rangos darbų sutartys. Šių metų vasarą prasidėję darbai jau įpusėjo. Jau nutiesti paviršinių nuotekų tinklai numatytose Tvenkinių ir Jogailos gatvių atkarpose, artėja prie pabaigos tinklų statyba Linų, Malkų, Dirvonų, Vilties gatvėse. Lapkričio mėn. pradėta tinklų statyba Mindaugo ir P. Cvirkos gatvėse ir, jei neatsiras nenumatytų trukdžių, rangovas darbus šiose gatvėse numato užbaigti iki gruodžio mėnesio vidurio.

Vamzdynų tiesimas, kur leidžia sąlygos, atliekamas uždaru būdu. Iškasos daromos tik technologinėms duobėms vamzdžių įtraukimui ir atšakų iki vandens surinkimo šulinėlių įrengimui. Planuojama, kad dar šiais metais darbai persikels į Dukstynos mikrorajoną, kur bus įrengiami paviršinio vandens surinkimo tinklai pravažiavimuose prie daugiabučių namų, o paviršinių nuotekų tinklų statyba Gruodžio 17-osios gatvėje nusikels į ateinančius 2021 metus. Visi pagal sutartis su UAB „Geovizija“ numatyti darbai turės būti užbaigti 2021 metų birželį.

Kadangi dėl rangovo atliekamų darbų daugeliu atveju susidaro nepalankios sąlygos transporto eismui bei kyla nepatogumų darbų vykdymo zonose gyvenantiems asmenims ir praeiviams, labai prašome visų miestelėnų ir eismo dalyvių supratingumo, atsižvelgti į laikinus eismą ribojančius ženklus, stengtis nepatekti į darbų vykdymo zoną, saugoti save ir atliekančius darbus darbuotojus.

Atsiprašome dėl susidariusių laikinų nepatogumų.

UAB "Ukmergės vandenys" informacija

Dainiaus Vyto nuotraukos