Naujiena

Ligoninėje atidaromas antras COVID-19 ligonių gydymui skirtas skyrius
2020 m. lapkričio 17 d.

Ligoninėje atidaromas antras COVID-19 ligonių gydymui skirtas skyrius

Dėl ženkliai išaugusio COVID-19 liga sergančiųjų gydymui skirtų lovų poreikio Vilniaus regione, VšĮ Ukmergės ligoninėje perorganizuojamas paslaugų teikimas.

Nuo LAPKRIČIO 19 DIENOS (ketvirtadienio) čia atidaromas antras COVID skyrius su 28 lovomis (pirmasis toks skyrius su 28 lovomis buvo atidarytas lapkričio 4 d. Dėl to buvo sustabdytas Vidaus ligų profilio paslaugų teikimas nesergantiems COVID-19 liga pacientams).

Nuo šiandien, LAPKRIČIO 17 DIENOS:

  • stabdome pacientų stacionarizavimą Neurologijos ir Kardiologijos skyriuose.

Neurologijos ir Kardiologijos profilio pacientus sutiko priimti VšĮ Anykščių ir VšĮ Elektrėnų ligoninės.
Vidaus ligų profilio pacientus toliau priima VšĮ Širvintų ligoninė, taip pat VšĮ Anykščių ir Elektrėnų ligoninės. Tačiau stabdomas šių pacientų nukreipimas į VšĮ Molėtų ligoninę.

Nuo LAPKRIČIO 20 DIENOS:

  • laikinai stabdome planinių operacijų teikimą. Su pacientais, kuriems operacijos jau suplanuotos bus susisiekta asmeniškai.

Išlieka skubios pagalbos teikimas:

  • Priėmimo – skubiosios pagalbos skyriuje,
  • Chirurgijos skyriuje,
  • Ortopedijos – traumatologijos skyriuje;
  • Vaikų ligų skyriuje,
  • Akušerijos skyriuje.

Ambulatorinė pagalba Konsultacijų poliklinikoje ir Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje kol kas išlieka, tačiau gali nedirbti kai kurie specialistai.
Taip pat toliau veikia Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius, dirba Konsultacijų poliklinika, teikiamos ambulatorinės reabilitacijos paslaugos.

Esant poreikiui, gali būti stabdomas ir kitų paslaugų teikimas.

Atkreipiame dėmesį, kad pagal dabartinę, nacionaliniu mastu reglamentuotą tvarką, pacientai, kurie jaučia COVID-19 simptomus ir kuriems reikalinga medicininė pagalba, pirmiausia turi kreiptis į savo šeimos gydytoją ar skambinti tel.nr. 112, bet ne kreiptis į Ukmergės ligoninę.

Į mūsų įstaigą, kaip Vilniaus regiono atraminę COVID ligoninę, šiuo metu COVID-19 sergantys pacientai pervežami iš pagrindinės Vilniaus regione koronavirusą gydančios įstaigos – Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų.

Ukmergės ligoninės administracija