Naujiena

Ukmergės rajono savivaldybės taryba rinkosi į neeilinį posėdį
2021 m. rugpjūčio 05 d.

Ukmergės rajono savivaldybės taryba rinkosi į neeilinį posėdį

Rugpjūčio 5 dieną į neeilinį, 8-ąjį šiais metais posėdį rinkosi Ukmergės rajono savivaldybės taryba. Iš 25 Tarybos narių posėdyje dalyvavo 23. Nebuvo Arūno Civilkos ir Algirdo Kopūsto.

Taip pat posėdyje dalyvavo Vyriausybės atstovo Vilniaus ir Alytaus apskrityse vyriausioji patarėja Gabrielė Brazauskienė, savivaldybės įstaigų Ukmergės kultūros centro direktorė Rasa Graužinienė ir Ukmergės kraštotyros muziejaus direktorė Violeta Reipaitė, savivaldybės administracijos vadovai, skyrių vedėjai ir specialistai, žiniasklaidos atstovai ir kt.

Per dvi valandas posėdyje apsvarstyti 5 į darbotvarkę įtraukti ir dar keli papildomi klausimai.

Daugiausia emocijų tarybos nariams, žinoma, sukelia pinigai. Tad ilgiausiai – daugiau nei valandą „ietys buvo laužomos“ savivaldybės Finansų skyriaus vedėjai Vidai Butkevičienei pateikus klausimą dėl Ukmergės rajono savivaldybės 2021 metų biudžeto patikslinimo. Politikai diskutavo ir turėjo klausimų savivaldybės vadovams dėl šių savivaldybės administracijai patikslintų asignavimų iš savivaldybės biudžeto:

  • 13,3 tūkst. Eur skyrimo robotų vejapjovių įsigijimui ir įrengimui (Savivaldybės valdymo programa);
  • 11,6 tūkst. Eur skyrimo  iš savivaldybės biudžeto Sporto centrui – vaikų plaukimo baseino įrengimo defektų ištaisymui (Žinių visuomenės plėtros programa);
  • 50,0 tūkst. Eur skyrimo iš savivaldybės biudžeto Vlado Šlaito viešajai bibliotekai – bibliobuso įsigijimui (Kultūros paslaugų plėtros programa).

Du klausimus pristačiusiai Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojai Lolitai Gerulskienei teko išsamiau paaiškinti bei papasakoti apie tai, kam ir kokiu tikslu prireikė nustatyti Ukmergės kraštotyros muziejaus bei Ukmergės kultūros centro teikiamų paslaugų kainas.

Be ilgų ginčų ir diskusijų Taryba pritarė pietinio Ukmergės aplinkkelio su tiltu per Šventosios upę specialiojo plano patvirtinimui bei Ukmergės stadiono futbolo aikštės atnaujinimo projekto įgyvendinimui.

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas posėdžio metu tradiciškai pasveikino neseniai gimtadienius minėjusius Tarybos narius Juozą Galiauską, Ramūną Nanartavičių ir Vidmantą Krikštaponį.

Posėdžio tiesioginės transliacijos įrašą galite peržiūrėti: https://www.youtube.com/watch?v=PbiU8fQ_23o

Sekantis, jau eilinis, Tarybos posėdis vyks rugpjūčio 26  d. 10 val., o kitą dieną - rugpjūčio 27-ąją 9 val. yra numatytas išvažiuojamasis Tarybos posėdis Ukmergės senamiesčio perspektyvų vystymo tema.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė

 


Galerija