Naujiena

Humanitarinė pagalba
2022 m. Kovo 8 d.

Ukmergiškių operatyviai suruošta humanitarinė pagalba jau pasiekė Korosteno bei Krasylivo miestus Ukrainoje

Krasylivo miesto merė Nila Ostrovska (Ніла Островська) ir Korosteno mero pavaduotojas Oleksandr Yasynetsky (Олександр Ясинецький) miestų gyventojų vardu nuoširdžiai dėkoja Ukmergės rajono  gyventojams, įmonėms, medicinos įstaigoms, Ukmergės rajono savivaldybės vadovams, darbuotojams bei Lietuvos Respublikos ambasadai Ukrainoje.

„Nors mes net nepradėjome oficialių partnerystės įforminimo procedūrų su Ukmergės rajono savivaldybe, nuo pat pirmosios karo dienos mūsų būsimi partneriai elgėsi kaip tikri draugai. Ukmergės rajono žmonės per neįtikėtinai trumpą laiką surinko humanitarinę pagalbą. Iš Ukmergės mikroautobusas pilnas maisto ir vaistų jau pas mus," – sakė N. Ostrovska. 

O. Yasynetsky, išreikšdamas didžiulę padėką už materialinę ir moralinę paramą visiems Ukmergės gyventojams, patikino: „Mes tikrai atsilaikysime padedami Jūsų. Dėkojame Jums už pagalbą ir už tai, kad Jums rūpi. Šlovė Ukrainai.“

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas pasidžiaugė, kad Ukmergės draugus Ukrainoje pagalba pasiekė greitai ir be didelių trukdžių. Meras Korosteno ir Krasylivo atstovus patikino, kad mūsų savivaldybė ir toliau yra pasiruošusi teikti pagalbą,  palinkėjo stiprybės ir  išreiškė viltį, kad  vasario 24  d. pradėta Rusijos agresija Ukrainoje bus greitai sustabdyta.

Deja, karas dar nesibaigė, todėl sutelkime visas jėgas ir toliau  kaip tik galime ir mokame padėkime savo partneriams:
  • Dėl galimybės priimti karo pabėgėlius prašome kreiptis į artimiausios seniūnijos seniūną arba Aidą Dutkų, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėją, tel. 8 611 35277, el. p. [email protected]
  • Jei norite savanoriauti, užpildykite registracijos anketą: https://bit.ly/3KlOdXy
  • Jei norite dalyvauti paramos akcijoje „Ukmergė – Ukrainai“ visą informaciją rasite ČIA.
  • Jei norite paremti finansiškai, aukoti galite į Ukmergės rajono savivaldybės specialiąją paramos sąskaitą:
Gavėjas: Ukmergės rajono savivaldybės administracija
LT694010042900560652
Luminor Bank AS Lietuvos skyrius
Mokėjimo paskirtyje nurodyti: PARAMA UKRAINAI.
Nuotraukos iš Krasylivo 

 


Galerija