Naujiena

Ukmergiškiai su meile ir dosniai aukojo ukrainiečiams
2022 m. Kovo 3 d.

Ukmergiškių surinkta parama jau pakeliui į Ukrainą

Šios dienos pavakare iš Ukmergės į Lenkijos ir Ukrainos pasienį išvyko du pilnutėliai mikroautobusai su brangiu paramos kroviniu karą siaubą patiriantiems Ukrainos Korosteno ir Krasylivo miestų gyventojams. Ukmergiškiai su meile ir dosniai ukrainiečiams surinko daiktų, kurių jie prašė ir labai laukia: medikamentų, ilgo galiojimo maisto produktų, geriamo vandens, drabužių, higienos prekių, kūdikiams skirtų mišinėlių bei sauskelnių ir kt. Lenkijos ir Ukrainos pasienyje krovinį perims ukrainiečiai ir nugabens į Korostenį bei Krasylivą. Labai tikimės, kad kroviniai sėkmingai pasieks adresatus.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie užjaučia į baisią negandą patekusius Ukrainos žmones ir vakar bei šiandien į Jaunimo laisvalaikio centrą (Miškų g. 29, Ukmergė) nešė įvairių jiems skirtų daiktų pilnus maišus ir dėžes, kurie ėjo į Ukmergės vartotojų kooperatyvo parduotuves ir pirko ten maisto produktus bei perdavė juos budintiems savanoriams, o šie – atgabeno į Jaunimo laisvalaikio centrą. Ačiū tiems, kurie skyrė finansinę paramą – pervedė įvairias pinigų sumas į savivaldybės paskelbtą specialią paramos sąskaitą Ukrainai. Ačiū Ukmergės „Rotary" ir „Lions" klubams, skyrusiems lėšų 5 tūkst. eurų vertės medikamentų siuntai. Ačiū Ukmergės ligoninės, Jaunimo laisvalaikio centro ir Ukmergės šeimos centro darbuotojams, savanoriams ir Socialdemokratų partijos Ukmergės skyriaus nariams, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos darbuotojams, kurie visą suneštą bei suaukotą gėrį rūšiavo, dėjo į dėžes ar kitas pakuotes.

Paramos akcija „Ukmergė-Ukrainai“ tęsiasi toliau. Nuo rytojaus pradedamas rinkti paramos krovinys ilgamečiui Ukmergės miestui partneriui – Podolės Kameneco miestui Ukrainoje. Tikimąsi šią siuntą paruošti ir išsiųsti jau kitos savaitės pradžioje.

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus informcija 

Dainiaus Vyto nuotraukos

  


Galerija