Naujiena

Vilniaus įmonė planuoja savo plėtrą Ukmergės rajone
2021 m. vasario 04 d.

Vilniaus įmonė planuoja savo plėtrą Ukmergės rajone

Ukmergės rajono savivaldybės vadovai šįryt dalyvavo nuotoliniame susitikime su galimu investuotoju iš Vilniaus – UAB „Brandelektra“ Pardavimų vadovu Juliumi Masonu.

Prieš penkerius metus įsikūrusi, elektros įrangos, sumontuotų skydų ir pramonės automatikos komponentus tiekianti, elektros bei automobilių skydus projektuojanti ir montuojanti įmonė „Brandelektra“ svarsto galimybę Taujėnų seniūnijos Viškonų kaime įsigyti šiuo metu neeksploatuojamą pastatą, jį atnaujinti bei perkelti savo logistikos sandėlius ir pradėti gamybą. 15 darbuotojų turinčios įmonės veiklos apyvarta 2020 metais siekė 11,95 mln. eurų.

UAB „Brandelektra“ klientai – elektros montavimo, statybos, inžinierinės ir techninės priežiūros, sistemų integravimo, transporto ir jo infrastruktūros, medicinos, chemijos, maisto ir kalnakasybos pramonės įmonės ir kt. Šiuo metu įmonės produkcija parduodama daugiau nei 40-yje pasaulio šalių.

Susitikime aptartos galimybės priimti iš didmiesčio į regioną ateinantį sėkmingai vystomą verslą.

„Mūsų pirminis planas - perkelti logistiką iš Vilniaus į rajoną ir įkurti modernų adresinį sandėlį su barkodų sistema. Pastate būtų įrengtas LED apšvietimas, įdiegta vaizdo stebėjimo įranga, sutvarkytume teritoriją. Vėliau, po 2-5 metų, norėtume čia vystyti ir gamybą. Pažįstu daug ukmergiškių ir manau, kad pavyks surinkti atsakingą darbščią ir kompetentingą darbuotojų komandą“, - teigė J. Masonas.

Pasak savivaldybės vadovų, verslo plėtojimo bei investicijų pritraukimo strategija rajone yra aktyvi, o rajono geografinė padėtis labai palanki kurtis verslams. Netoli Vilnius, Kaunas, Panevėžys. Priklausomai nuo investicijų apimties ir sukurtų darbo vietų skaičiaus, ateinančiam verslui savivaldybė gali pasiūlyti ir savą mokesčių lengvatų sistemą, neatsisako pagelbėti ir gerinant infrastruktūrą, pvz. įrengiant tinkamą privažiavimą ar kt.


Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 


Galerija