Renginys

Renginio plakatas
2023 m. Rugsėjo 15 d.

BrandWOM’as konferencija

Spalio 12-15 dienomis, Taujėnų dvare (Mechanizatorių g. 41, Taujėnai, Ukmergės raj.) vyks konferencija „BrandWOM’as“ (galima dalyvauti pasirinktose dienose pagal poreikį).

Tai keturių dienų „darbostogos“ solo ir smulkiojo verslo, MLM (daugelio lygių prekybos modelio) atstovėms, visoms paslaugų ir gaminių kūrėjoms, ekspertams, konsultantams, saviugdos vedliams, socialinio verslo kūrėjams. Tai - savirealizacijos ir asmeninio prekės ženklo konferencija moterims, gimusioms kurti.

Tai renginys, kuris po vienu stogu sukvietė visas didžiausias verslių moterų organizacijas: Verslo moterų asociaciją, IBWN - International business woman network, Kontaktų rytmečius, Start4networking.

Kas yra „Brandwomas“? Tai socialiai atsakinga organizacija, kuri skatina solo ir smulkiojo verslo augimą rinkoje.

Smulkaus verslo savininkės gali įsigyti bilietą į pasirinktą dieną su kodu BW69, bilieto kaina vietoj 119 Eur tik 69 Eur.

Įsigykite bilietą čia: (https://tickets.paysera.com/lt/event/brandwomas-savirealizacijos-ir-asmeninio-brand-o-konferencija-moterims-gimusioms-kurti-20e5?fbclid=IwAR1pcbpESjichQ-hOWjvD7D3Wrn98QoDXP2ujZEoG1c2W2rFaPEM5ZrdPzk

Daugiau apie konferenciją:
https://www.brandwomas.lt