Renginys

2022 m. Lapkričio 16 d.

Kalėdinė pasaka visai šeimai

Padėkite mažajam Vandeniui surasti Kalėdas

– O kada ateis Kalėdos? – mažasis Vandenis paklausė Vandenio Tėčio.
– Kai suskambės Kalėdų varpelis, danguje nušvis ryški žvaigždė, tada Kalėdų Senelis sės į savo stebuklingas roges ir keliaus per visą pasaulį, – atsakė Vandenis Tėtis
– O kur tas stebuklingas varpelis? Reikia kuo greičiau juo skambinti! – spindėdamas džiaugsmu šūktelėjo mažasis Vandenis.
– Ne viskas taip paprasta, sūnau...

Jaukiame Malūno tvenkinyje gyvena laiminga Vandenių šeima. O kodėl laiminga? Nes visai neseniai susilaukė puikaus sūnaus – mažojo Vandenio!

Mažylis auga greitai, o kartu su juo kasdien didėja smalsumas ir nuotykių troškulys. O dar aplinkui visi kalba apie Kalėdas. Kas jos? Kur jos? Kaip jas surasti? Kada ieškoti? Ir kodėl tik suaugusieji Vandeniai gali eiti pro paslaptingą Laumės – Raganos malūną? O jeigu pabandžius vienam?...

Ateikite į kalėdinį spektaklį ,,Kalėdų beieškant“ ir  kartu su mažuoju Vandeniu ir naujais jo draugais patirkite daugybę nuotykių. Nieko nebijokite – pasakose viskas baigiasi gerai!

Artėjančių švenčių proga išduosime paslaptį - Kalėdų pasakoje gyvena Kalėdų Senelis. Ir net bus galima su juo susitikti. Po spektaklio!

https://ukmergeskc.lt/