Konkursas mokiniams

Konkursas mokiniams
2020 m. gruodžio 09 d.

Konkursas mokiniams

Sveikas, moksleivi! Galbūt esi gabus tam tikriems dalykams, o šiuo laikotarpiu dar sunkiau atsiskleist? Jei į šį klausimą atsakei teigiamai, tuomet siūlome sudalyvauti mūsų MSIC komandos organizuojamame konkurse ,,Virusas - ne dovana’’. Šio konkurso tikslas - pasidžiaugti kartu su kitais moksleiviais savo talentu. Gali dainuoti savo mėgstamiausią dainą, groti instrumentu, piešti, tapyti, siųvinėti, fotografuoti, šokti ar bet ką kitą, kas tavo nuomone nusipelno dėmesio.
Tau tereikia savo kūrinį įkelti į nuosavą Instagram paskyrą, parašyti savo vardą pavardę, gimimo metus ir iš kur esi, pažymėti mus @msic.ukmerge, bei žymėti hashtag‘u #virusasnedovana ir tu jau esi dalyvis. Skelbti savo sugebėjimus gali iki gruodžio 21 dienos. Keturi daugiausiai like‘ų susilaukę darbai bus įkelti į mūsų MSIC puslapį ir toliau kovos, vėliau tokia pačia tvarka gruodžio 28 dieną bus išrinktas nugalėtojas.
Nepraleisk progos atsiskleisti ir žinoma, laimėtojų laukia prizai, tikimės aktyviai dalyvausi ir stebinsi instagram’o vartotojus savo išradingumu ir talentu! Laukiame tavęs!!!

LMS Ukmergės mokinių informavimo centro informacija

Facebook paskyra - https://www.facebook.com/msic.ukmerge

Susijusios naujienos


Susiję kontaktai
Rašykite
sandra.mackeviciene@ukmerge.lt
Skambinkite
(8 340) 63363, 8 611 46787
Darbo laikas

I-IV 8:00 - 17:00 val.
V 8:00 - 15:45 val.
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45 val.