Europos egzaminas

Europos egzaminas
2021 m. balandžio 12 d.

Europos egzaminas

Jau dvyliktus metus vykstantis „Europos egzaminas“ šiemet jus pasitinka gegužės 7 d.!
Egzamino dieną ateik į Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos portalą ir čia atsakyk į 15 klausimų su pasirenkamais atsakymais apie Europos Sąjungą.
„Europos egzamino“ klausimai bus ne tik iš tradicinių egzamino temų: Europos Sąjungos institucijos, kultūrų įvairovė, geografija bei istorija, bet ir apie šių metų aktualijas: Europos atsigavimą po pandemijos, žaliąją ir skaitmeninę pertvarką, Europos sveikatos sąjungą, piliečių galimybes ir dalyvavimą demokratiniame gyvenime.
Dalyviams registruotis iš anksto nereikia.
Ruoškis egzaminui iš anksto – susipažink su atrinkta vaizdo medžiaga ir elektroniniais leidiniais arba dalyvauk internetinėse viktorinose. Apsilankyk „Europos egzamino“ temų ir informacijos šaltinių sąraše https://ec.europa.eu/lithuania/education_lt.
„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija.
Projektą globoja LR Prezidentas Gitanas Nausėda. Projekto draugai – Užsienio reikalų ministerija, LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Jaunimo Europos komanda, „Europe Direct“ ir DIGI klasė.
Daugiau informacijos: 
 
Facebook renginys - https://fb.me/e/25wrlxu6l
 
Susijusios naujienos


Susiję kontaktai
Rašykite
sandra.mackeviciene@ukmerge.lt
Skambinkite
(8 340) 63363, 8 611 46787
Darbo laikas

I-IV 8:00 - 17:00 val.
V 8:00 - 15:45 val.
Pietų pertrauka 12:00 - 12:45 val.